Індустріальний фаховий коледж

Криворізького Національного Університету

 

Вітаємо кожного, хто в такий не легкий час не залишався осторонь. Завдяки нашій титанічній та злагодженій праці багато зроблено, багато військових забезпечено необхідними речами, багато людей, які залишися без домівок та засобів для існування,  теж по можливості, забезпечені необхідним. 

Хочемо побажати міцного здоров’я, сил на подальші добрі справи, енергії та віри в перемогу України!

 

 

Від початку повномасштабного вторгнення військ РФ на територію України Індустріальний фаховий коледж Криворізького національного університету долучився до волонтерськоъ роботи:  став підтримувати ЗСУ, територіальну оборону міста та переселенців.

Перший напрямок — пакування пакунків з продуктами на складах для територіальної оборони, громад міста, які того потребували, і для переселенців.

 

Другий напрямок – волонтерська участь у територіальній обороні міста, зокрема, в «Тернівській єдності»: студенти та викладачі зварювали пластини для бронежилетів, допомагали облаштовувати бліндажі, наповнювали мішки з піском і доставляли їх, брали участь в  навчально-тренувальних зборах, допомагали облаштовувати бомбосховища.

 

 

 

Усі  долучились до плетіння маскувальних сіток: і в приміщенні коледжу, і за місцем проживання (КЗОШ № 106, 27, 116 тощо).

 

«Допоможи собі, рятуючи інших» - під таким гаслом у коледжі проходило багато заходів ще до війни, але зараз вони набули іншого змісту: студентське самоврядування разом з викладачами постійно влаштовує благодійні акції для внутрішньо переміщених осіб, які мешкають у гуртожитку закладу освіти: («Затишний Великдень», «Подаруй книгу»), організовує змістовне дозвілля для дітей переселенців («Барви Перемоги» (малюнок на асфальті), квест «У Країні чарівних фей», відвідування ботанічного саду «Бузковий розмай», танцювальний батл, «Відкриваємо вам наше місто» (організація екскурсій до музею ПівнГЗК), віртуальні екскурсії «Подорожуємо Україною»; співпрацює з громадськими організаціями і капеланами міста з метою організації благодійної допомоги.

 

 

Студенти коледжу разом із працівниками закладу освіти постійно збирають кошти для допомогти воїнам ЗСУ; зараз викладацький та студентський колективи долучились до акції «Зігрій Воїна» (створення бліндажних свічок).

 

 

 

 

Дякуємо всім, хто в'яже, плете, шиє, варить, готує смаколики, допомагає гривнею, дістає те, що не дістати!

Українців, що допомагають Україні, всіх зі святом!!!

Разом  - ми сила!
Тільки разом ми переможемо!
Слава Україні!